Vývoj softwaru pro automatizaci pracovního prostředí

WebElaborate poskytuje služby pro vývoj softwaru pro podniky, veřejný sektor a neziskové organizace: od zavedení samostatných modulů do stávajících systémů až po rozvoj velkých projektů od začátku.

Efektivní software je katalyzátorem růstu a produktivity vašeho podnikání.
Zabýváme se komerčními potřebami v technologických řešeních. Vytváříme programy pro MacOS a Windows.

Vytváříme vlastní software, vezmeme-li v úvahu každý detail vašich aktivit

Ve vaší práci, bez ohledu na druh činnosti, existuje obrovský počet procesů, které lze automatizovat pomocí jednoho nebo jiného programu, což může být dalším impulsem pro přilákání zákazníků nebo partnerů a rozhodně se stane dalším faktorem růstu vašeho podnikání .

Vývoj softwaru je oblast činnosti, která pokrývá velmi širokou škálu služeb, a to: vytváření různých aplikací pro elektronické výpočetní stroje mobilních zařízení, práce s databázemi, automatizační systémy a další typy softwaru. hotový program, který provádí určité úkoly požadované zákazníkem.

Naše spolupráce bude začínat načrtnutím cílů vaší organizace, cílovými cíli publika a klíčovými funkcemi projektu. Poté definujeme vaše potřeby v budoucnu, čímž zajistíme, že vyvinutý software je dynamický a může se vyvíjet podle vašich požadavků v průběhu času .

Zaměstnanci společnosti WebElaborate budou podrobně konzultovat každého zákazníka a vybírat nejlepší řešení pro vývoj softwarového produktu s přihlédnutím ke všem kritickým požadavkům a přidělenému rozpočtu.

Kompetence naší společnosti se rozšiřuje na vývoj víceúrovňových systémů v oblastech, jako jsou:
1) Finanční řízení.
2) Správa aktiv.
3) Obecné řízení obchodních procesů. /> 4) Webový obchod.
5) Správa obsahu (CMS)
6) Řízení vztahů se zákazníky (CRM).
7) Personální koordinaci. -networks.
9) Správa procesů zabezpečení informací.

Při vývoji softwaru WebElaborate používá následující programovací jazyky: C #, Java, C ++, Python, PHP, .NET a další. Napíšeme software pro platformy: Google Android, Windows OC, Apple iOS, MacOS.

Náš tým má bohaté zkušenosti s vývojem softwaru pro velké i malé projekty, a to jak na místní, tak na mezinárodní úrovni.

Vývoj vlastního softwaru by měl být svěřen pouze těm, kteří přesně vědí, jak jej provést - kontaktujte nás za pomoc!

Kontaktujte nás

Pru jezdná 625, Lipence, 155 31 Praha 5 wproductukraine
Kontaktujte nás

Nastavte před sebou úkol a vyndejte jeho řešení!